RSS

Õppedisaini alused III loeng

15 nov.

Ei saa aru mis toimub! See aine on minu jaoks mõistatus. Kui teistes loengutes käies igakord saan aru, mida ma olen õppinud ja tean, mida minult oodatakse, siis selles aines läheb igakord olukord järjest segasemaks. Kui oleme juba omavahel arutledes saanud mingisuguse selguse, mis meil tuleb teha, siis peale õppejõuga vestlemist ja küsimuste küsimist pöördub kõik jälle pea peale! Kas see on tõesti uus õpimeetod? Või ei kuula ma piisavalt tähelepanelikult? Olen suures segaduses, sest tegelikult on ju aine huvitav.

Loengus rääkisime õppematerjalide disainimisest ja õppetüki koostamisest. Sai tutvust tehtud uue ja päris põneva õppetegevuse planeerimise keskkonnaga Leplanner.  Keskkond on alles arengujärgus ja magistritöö tulem, kuid iseensest üks väga hea tunnikava koostamise vahend. Loodan, et see jõuab Eesti õpetajate teadvusesse ja seda hakatakse koolides kasutama.

Meie rühmatöö, mis on seotud lasteaia õpetajate tehnoloogiliste oskuste arendamisega, sai juba mingi suuna ja teemad, kuid…… ikka veel on palju segadust! Vast järgmine kord annab selgust.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; 15/11/2015 toll Õppedisaini alused

 

Sildid:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: