RSS

1:1 arvutikasutus

11 okt.

Kolmas ülesanne

https://opikeskkonnad.wordpress.com/2015/10/02/kolmas-teema-11-arvutikasutus/

Nii minu igapäevases töös kui ka õppimises on mobiilne seade väga olulisel kohal. Kasutan iPadis nii töö kui ka õppimise eesmärgil pidevalt  järgmisi rakendusi:

Allalaaditud fail (1) – koopia – koopiaGogle Driv  Allalaaditud fail (1) – koopia – koopia Facebook  Allalaaditud fail (2) – koopia – koopia aCal Lite  Allalaaditud fail (3) – koopia – koopia Skitch Allalaaditud fail (4) – koopia – koopia Wunderlist Allalaaditud fail (5)Messenger Allalaaditud fail (6)Chrome Allalaaditud fail (7)Adobe Acrobat Allalaaditud fail (8) Pages Allalaaditud fail Wordpress Allalaaditud failDocs imagesEvernoteAllalaaditud fail (2)Pinterest

Lisaks nendele on veel mitmeid rakendusi, mida kasutan, kuid siia neid hetkel ei lisanud. Minu kasutatavad rakendused on väga  head vahendid töö planeerimisele ja dokumenteerimisel. Lohkva Lasteaias töötades olen vaikselt suunanud ka õpetajaid kasutama oma isiklikel  seadmetel mõningaid rakendusi. Praegusel hetkel me lastega õppetöös mobiilseid seadmeid rakendada ei saa, sest lasteaias puuduvad mobiilsed seadmed. Tuginedes oma eelnevale kogemusele Sillaotsa Kooli lasteaia osas, tean, et lasteaias on mitmeid rakendusi, mida väga edukalt saab õppetöösse sisse tuua.

Näiteks toon siin mõned rakendused, mida lasteaias saab kindlasti koos lastega kasutada

Allalaaditud fail (2) Book Creator  Allalaaditud fail (4) Story Wheel Allalaaditud fail (9) Pic Collage

Allalaaditud fail (10) Magnetic Alphabet

Sillaotsa koolis töötades koostasin lasteaia digiblogi, kuhu koondasime vahendid ja mõtted, mida lasteaias kasutasime. Arvan, et see on hea ideede kogumise koht ka teistele.

Link ülesandele https://opikeskkonnad.wordpress.com/2015/10/02/kolmas-teema-11-arvutikasutus/

 
 

Sildid: ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: